top of page

Oferta

Oferujemy nagrobki granitowe w dużej gamie kolorystycznej. Również: tablice, schody, parapety, blaty kuchenne, kostka granitowa, dodatki. Ponadto polecamy różnorodne akcesoria nagrobkowe ławeczki, lampy i wazony. Każde zamówienie realizujemy indywidualnie, wykonując projekt graficzny w 3D Zgodnie z Państwa życzeniem mając na względzie Państwa oczekiwania oraz możliwości finansowe.

1. Nagrobki

Naszą specjalizacją są nagrobki.

Produkujemy nagrobki, grobowce i pomniki według własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienia klienta z gwarancją niepowtarzalnego wyglądu i solidnego wykonania. Wykonujemy nagrobki z materiałów pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość.

Oferujemy montaż w kraju i za granicą. Podczas montażu stosujemy podkłady fundamentowe oraz ramę podwójnie zbrojoną co stabilizuje nagrobek czy pomnik i zapobiega jego pochylaniu. Do łączenia elementów granitowych stosujemy nowoczesne i trwałe technologie montażowe. Oferujemy także szeroki wybór galanterii nagrobkowej: litery, krzyże, wizerunki, wazony, lampy, zdjęcia, portrety, rzeźby, chodniki.

2. Parapety

 

Powierzchnie naszych parapetów są polerowane, dzięki czemu zachowują połysk przez bardzo długi czas. Parapet z kamienia jest bardzo trwały, odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne, a dzięki gładkiej powierzchni łatwo go utrzymać w czystości. Posiada również wartość dekoracyjną. Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje szeroką gamę rozwiązań dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

3. Schody

Schody z kamienia są cenione za trwałość i odporność, a także za specyficzny klimat, który wnosi do wnętrz. 

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych nie tylko z granitu czy marmuru, ale także z innych kamieni.

Na życzenie wykonujemy różnego rodzaju schody : wolno wiszące lub do obłożenia, proste, skosowane lub okrągłe, polerowane lub płomieniowane wszystko w zależności od potrzeb Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonane przez nas schody z kamienia spełniały w pełni Państwa oczekiwania.

bottom of page